Blog

Stylová i v kanceláři!

Jste kancelářský člověk? Pak asi vstáváte každý den ve stejný čas a dokola obměňujete několik kostýmků. Je čas na změnu! Vybočte z davu šedých myší a rozbijte svůj pracovní stereotyp stylovým elegantním outfitem!

Nikdo přece neřekl, že trendy a kancelář k sobě nepatří. Samozřejmě, je důležité dbát na stanovený firemní dresscode, ale proč se neobléknout tak, aby vám to opravdu slušelo? Odložte svůj černý kostým na pochmurné podzimní dny a zazařte ve svěžím, nápaditém, a přesto elegantním oděvu. Co si tedy na sebe vzít?

Jarní tipy na venkovní aktivity

Ve vzduchu se vznáší vůně pozdního jara, kterou si můžeme konečně vychutnat dosyta. I když to s volným pohybem venku vypadalo ještě před pár týdny všelijak, přece jsme se dočkali. Nalaďte se na pozitivní vlnu a pusťte se do oblíbených venkovních aktivit, které jste kvůli karanténě museli odložit. Nevíte, čím dřív začít?

I boubelky mohou být stylové!

Každá žena touží vypadat pěkně a stylově. Bez ohledu na to, jakou konfekční velikost ukrývá ve svém šatníku. Patříte i vy k dámám s oblejšími křivkami? Nebojte se je ukázat! I pár kil navíc se dá nosit vkusně a s grácií!

Buďte vzorem!

Dodejte svému šatníku pořádnou módní vzpruhu a oživte ho stylovými kousky v trendy vzorech. Nechte se zlákat originálními svěžími modely v neotřelém designu, které přivedou váš jarní outfit do dokonalosti. Víte, jaké vzory tuto sezónu frčí nejvíc?

Výrazné vzorované oblečení asi nebude pro módní minimalistky tím pravým šálkem kávy. Pokud jste ale ženou, která se svým vzhledem ráda experimentuje a nosí ráda osobité outfity, jsou pro vás poutavé potisky ideální volbou. Ukažte okolí svůj vytříbený vkus a staňte se pro ostatní vzorem!

Animoterapie – když zvířata léčí

Domestikovaná zvířata jsou od pradávna součástí lidských příbytků. Od jejich užitkového využití jsme si k mnoha z nich vypěstovali přátelský, až přímo rodinný vztah. A není se čemu divit. Soužití se zvířaty pozitivně ovlivňuje i naše zdraví.

Pozitivní emoce, které v nás zvířata vyvolávají, a jejich blahodárný vliv na lidský organismus využívá animoterapie. Slyšeli jste už o ní?

Oblékněte se do výrazných barviček!

Chybí vašemu šatníku šťáva? Osvěžte ho zářivými sytými odstíny! Objevte tajemství color-blockingu a naučte se vytvářet stylové barevné outfity. Mixování výrazných barev není žádná těžká alchymie, stačí se držet pár základních pravidel.

Co je vlastně color-blocking?

Co na schůzce nikdy neříkat? Aneb věty, které zničí každé rande!

Stačí málo. I jedna věta, kterou člověk může zamýšlet úplně jinak, než vyzní, ale vám to zkazí veškeré iluze i představy. Berte to tak, že všichni v životě občas plácneme totální nesmysl. A obzvlášť na schůzce, kdy nervy pracují za vás. Jsou ovšem výroky, které jsou tak trochu za hranicí normálu…

„Naše děti budou krásné!“

Šaty pro každou příležitost!

V čem se může žena cítit víc přitažlivěji než v šatech? Tento módní kousek je přitom mnoha ženami hodně opomíjený. Patříte k nim i vy? Zahoďte neopodstatněné předsudky za hlavu a osvěžte svůj jarní šatník stylovým a atraktivním modelem.

Neonky jsou zpět!

Některými milovaný a jinými nenáviděný trend neonových barev, který zažil svůj největší boom v devadesátých letech minulého století, se opět šplhá po módním žebříčku až na ty nejvyšší příčky. Těšíte se, nebo byste neonky nejraději poslali hluboce do zapomnění?

Neonky se pozvolna objevovaly už v minulých kolekcích a toto jaro se staly jedním z nejžhavějších trendů. Jak je nosit?

1)     Vsaďte na neonové detaily

Nejočekávanější filmové premiéry letošního roku

Filmoví Oscaři jsou rozdaní a my se i letos můžeme těšit na pořádnou dávku skvělých filmů s našimi oblíbenými herci a herečkami. Vybrali jsme pro vás pět filmů, na které letos bude rozhodně stát za to vyrazit do kina.

Tiché místo: Část II