Blog

Můj letošní strašák jménem NEŠTOVICE!

Minulý rok začal můj syn chodit do školky. Stal se zázrak a vzali ho jako 2,5 letého do státní a já byla ráda, že si začne pomalu zvykat na „školkovou“ docházku a já budu mít po několika letech strávených doma chvilku času. Času na to uklidit, zajít si ke kadeřníkovi, udělat něco do práce a nehonit práci, když syn v noci spí. Pokud máte už děti ve školce, jistě víte, jak to dopadlo. Byl více doma než ve školce! Samá nemoc! Prošli jsme si x nachlazeními, febrilními křečemi a teď přišla další zkouška – neštovice!

Proč je Řecko nejlepší?

Ti, kdo mě opravdu znají, ví, že jsem opravdu velká milovnice Řecka. Tato láska trvá už od mého dětství, kdy jsem tam jezdila ještě s rodiči. V dospělosti jsem „nakazila“ i svého manžela, který sice úplně nemiluje Řecko, ale asi nenašel žádné velké mínus, takže se pravidelně vydáváme na dovolenou právě sem… Vždy, kdy jsme zvolili jinou destinaci, jsem si to nakonec vyčítala, nikde nebylo tak pěkně, jako v Řecku. Proč to tak ale je?

1) Úplně nejlepší jídlo!

Seriály, které možná neznáte, a stojí za zhlédnutí

Nedávno seriáloví nadšenci oplakali definitivní konec Hry o trůny. Po 73 dílech a 38 získaných cenách Emmy vše tvůrci ukončili. Z tohoto seriálu se během několika let stal jeden z těch úplně nejlepších a nejsledovanějších. Ano, i já patřím mezi ty, kteří pravidelně odpočítávali dny do startu další série. Pokud jste na tom stejně, možná právě nyní přemýšlíte, na co budete koukat? Tady máte pár tipů na seriály, které stojí za zhlédnutí… A které nejsou tak „profláknuté“ a známé!

Dům z karet (House of Cards)

Plavky, kam se podíváš

Plavková sezóna je v plném proudu. Ještě jste si nevybrala plavky? Nevím jak vy, ale pro mě je výběr plavek nenáviděnou a obávanou činností. Ve zkušební kabince propadám naprostému zoufalství. Proto jsem se rozhodla sepsat vše o aktuálních trendech, ze kterých by si (snad) měla vybrat žena jakýchkoli proporcí.

Doplňujete selen?

Nedávno jsem někde zahlédla titulek článku, který varoval před nedostatkem selenu. Začala jsem si na to konto zjišťovat další informace a ve výsledku už si několik týdnů dávám každé ráno dva para ořechy.

Znáte 4 dohody?

Občas se v životě dostanu do fáze, že opravdu nevím co dál. Nevím, kam se vydat, co dělat, nic mě nebaví a moje cíle a sny se nějak rozplývají v dálce a připadají mi čím dál tím víc nedosažitelné. V takových chvílích už ale vím, jak si pomoct. Už je to několik let, kdy jsem narazila na knihu 4 dohody od Dona Miguela Ruize.

První pomoc při únavě

Vstáváme do práce po flámu, máme doma malé miminko, nebo jsme se jen špatně vyspali. Probdělá noc je za námi a nový pracovní den před námi. Jak zvládnout den v zápřahu s neskutečnou únavou na krku?

1.     Kofein a energy drinky

Jak být šik i v těhotenství

V mém okolí v poslední době nastal neuvěřitelný baby boom. Oznámení těhotenství, ať už osobně, na Facebooku, nebo kdekoli jinde, vidím takřka denně. A tak mě napadlo, zaměřit se v dnešním článku na těhotenskou módu.

Aplikace, které ukrývá můj telefon!

Kolik aplikací máte ve svém telefonu? A využíváte je všechny? Já jich mám tolik, že zaplní 5 obrazovek telefonu. Když jsem je začala počítat, zjistila jsem, kolik jich reálně používám. A právě o nich vám chci dneska něco říci a doporučit ty, ze kterých se stal dost velký pomocník!

Bez WAZE ani ránu!

Návod, jak přežít horké léto

Také vám přijde, že z jara jsme skočili rovnýma nohama do léta? Postupné oteplování, díky kterému si naše tělo pomalu zvyká na teplé počasí, ZASE NEDORAZILO! Jeden den jsem chodila v kožené kotníkové obuvi a na sebe jsem si musela brát ještě lehký kabát a druhý den už jsem sahala po šatech bez ramínek. Trošku se bojím, že tohle léto bude nekonečně dlouhé. Rozhodla jsem se proto sestavit pár takových tipů, jak ho přežít!

1. Oblečení je základ všeho!