Jak oslavit Den matek se svojí maminkou?

Blíží se Den matek a každá naše maminka si zaslouží poděkování. V tomto článku naleznete pár tipů, jak jí tento den zpříjemnit. Ať už se necháte inspirovat nebo ne, na Den matek na ni nezapomeňte a když už nic jiného, doneste jí aspoň malou kytičku.

Tolik lásky a péče nám věnují po celý rok, ať jsme velcí, nebo malí. Tak oplaťte péči mamince třeba právě na Den matek

1.     Pozvěte ji na večeři k sobě domů

Těch dnů, kdy vám ona připravovala večeři, je nespočet. Teď je na vás, abyste jí to aspoň jeden den v roce oplatili. Dejte si záležet. Připravte její oblíbené jídlo s láskou a péčí. Vaši snahu nedokáže nikdo lépe ocenit a bude vás za to milovat ještě víc.

2.     Připravte jí společnou fotoknihu

Co je hezčího než společně strávené chvíle. Dejte dohromady fotky, na kterých jste spolu, nebo se k nim vážou společné vzpomínky. Pozvěte ji na skleničku a společně si knihu projděte.

3.     Věnujte jí víkend

Jistě existuje destinace, o které jste s mamkou snily, kam se chcete podívat a společně jste plánovali, co budete dělat. Ať už to byl společný wellness, nebo výšlap v Krkonoších, nebojte se váš sen realizovat.

4.     Objevte něco nového

Už dlouho mluvíte o tom, že si spolu najdete nějaký společný koníček, nebo že spolu vyzkoušíte lekci vaření? Na nic nečekejte a objednejte dvě místa. Společný zážitek vás sblíží a ještě si to užijete.

5.     Připravte pro ni večírek

Už dlouho neviděla své přátele, protože lítá kolem domácnosti a nemá čas? Svolejte je na večírek. Je to skvělá příležitost k tomu, aby si oddychla a znovu všechny mohla pozdravit. Výjimečně se nemusí starat o přípravu, hostitelství a povinnosti s tím spojené. Vše zařídíte vy a máma se bude moci bezstarostně bavit.

6.     Udělejte si den jen pro vás

Tento tip je hlavně pro dceru. Ať už milujete nakupování, rády spolu chodíte na kosmetiku, nebo objevujete nové kavárny, dopřejte si společně strávený čas jen pro vás dvě. Nemusí to být ani na Den matek. Můžete jí ho věnovat prostě jen tak.